KONST / Ramar / Tavelram 4754669
nr 475 4669
Tavelram
förgylld , 1800-tal, 60x50 med skadad olja
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
fredag 28 december 2007
kl 10:30:06